Dell XPS 16 DA16260 | Graphite | 16 " | OLED | Touchscreen | 3.2K | Intel Core Ultra X7 | 358H | 64 GB | LPDDR5x | Solid-state d
- TootjadDell
- Mudel: 1030648170
- Saadavus: 3
-
3 270€
Dell XPS 16 DA16260 | Graphite | 16 " | OLED | Touchscreen | 3.2K | Intel Core Ultra X7 | 358H | 64 GB | LPDDR5x | Solid-state drive capacity 1000 GB | Intel Arc Graphics | Windows 11 Pro | Keyboard language English | Keyboard backlit | Warranty 36 month(s) | Battery warranty 12 month(s)
| All | |
| Aku garantii | 12 month(s) |
| Aku mahtuvus (vatt-tundides) | 70 Wh |
| Akuelementide arv | 3 |
| Bluetooth | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Diagonaal | 16 " |
| Embeeded battery | Yes |
| Graafikaadapteriga mudel | Intel Arc Graphics |
| Gross depth (mm) | 420.00 mm |
| Gross height (mm) | 330.00 mm |
| Gross weight | 3.20 kg |
| Gross width (mm) | 135.00 mm |
| HD tüüp | 3.2K |
| Installitud operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Klaviatuuri keel | English |
| Klaviatuuri taustavalgus | Yes |
| Mälu taktsagedus | 9600 MHz |
| Net weight | 1.65 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 92 pc(s) |
| Paneeli tüüp | OLED |
| Paper/Pasteboard | 1435.00 g |
| Plastic (No PET) | 115.00 g |
| Pooljuhtketta maht | 1000 GB |
| Producer | Dell |
| Producer product family | XPS |
| Producer product name | 16 DA16260 |
| Protsessori mudel | 358H |
| Protsessori perekond | Intel Core Ultra X7 |
| Protsessori võimendussagedus | 4.8 GHz |
| Protsessorituumad | 16 |
| Puutetundlik ekraan | Yes |
| Salvestusmaht kokku | 1000 GB |
| Salvestusseade | SSD |
| Sisemälu | 64 GB |
| Sisemälu tüüp | LPDDR5x |
| Tare weight (kg) | 1.55 kg |
| TI weight (kg) | 0.23 kg |
| Toote värv | Graphite |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |







